15 Haziran 2015 Pazartesi

Endocare ürünleri ve Narecza.com


Narecza'dan bana yollamak istedikleri paket sayesinde haberim oldu. Sitelerinde verdikleri bilgiye göre Nareczabitkisel ürünler pazarına yeni bir soluk ve bakış açısı kazandırmak, her zaman ve her durumda %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyor.

Narecza.com'da satılan Endocare ürünleri ise doğal içeriği ve içerdiği doğal özleriyle, sıkılaştırıcı, temizleyici, nemlendirici ve losyon ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. her tip cilde yönelik olan bu ürünler vücudumuzun doğal yapısını bozmadan bir iyileştirme sağlıyor.

Endocare, cilt temizliğini geliştirdiği doğal içeriğiyle sağlamakta, temizlerken nemlendirici özelliğiyle ürününe farklı bir boyut kazandırmaktadır. İçeriğindeki Sorbitol ve laktik asit ile cildi nemli ve yumuşak tutmakta, derinden temizlemektedir. Endocare nemlendiricileri yaşlanma ve foto hasarlı ciltler için cildin yenilenmesini ve onarılmasını sağlıyor. Cilde zarar veren serbest radikallere karşı anti-oksidan temin ederek ve nemlendirme yaparak cildi koruyor. Gelişmiş cilt yenilenmesi sağlıyor. Ayrıca tüm cilt tipleri için kullanılabiliyor.

 Peki hangi ürünleri tercih edebilirsiniz?


Endocare Gel Nemlendirici Jel Krem, cildi nemlendirerek ideal bakımınızı sağlar.

Endocare Tensage Cream yağlı olmayan ve cilt tarafından hızla emilen zengin, kremsi jel gece ve gündüz kullanımı için tercih edilmektedir. Cilt tarafından hızla emilen yoğun antiaoksidan doğal içeriklere sahip cilt yenileyici kremi kullanarak cildinizi gün boyunca koruyabilir, nemlendirerek yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırabilirsiniz.Endocare Aquafoam Yüz Temizleyici Köpükantiseptik klorheksidin diglukonat, alkol ve fenoksietanol dichlorobenzyl içermekte. Köpüğün, Sorbitol ve laktik asit ile zenginleştirilmesi, cildi nemli ve yumuşak bırakarak mükemmel tolerans sağlamaktadır. 


Ürünler hakkında detaylı bilgi için Narecza.com'a uğrabilirsiniz. Belki hoşunuza giden, ilginizi çeken başka ürünlerle de karşılaşırsınız :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder