12 Ağustos 2014 Salı

Note - Oil Green


Bugün tırnaklarımda Note markasının Oil Green ojesi var.

Bu markayı ilk defa deniyorum. Top coat olmadan iki kat sürdüm. Şu ana kadar soyulma olmadı. Fırçası geniş ancak düz değil de oval bitseydi bana göre sürülüşü daha kolay olurdu.

Bu seriden başka oje alır mısınız derseniz alırım hatta Tiger Eye'da gözüm kaldı ama ellerinde olmadığı için alamadım :)

Today I'm going to show you a new brand. I like this polish, everything is ok. I'm wearing 2 coats without top coat. Thanks for stopping by :)
20 yorum:

 1. WOW, that dark teal looks amazing on you!!

  YanıtlaSil
 2. Note Cosmeticsle düzenlediğimiz etkinlik sayesinde tanıştım ve çok sevdim ürünlerini bize gönderilen ojeler sedefsiz di ama yanlış görmüyorsam bu sedefli ve çok beğendim bunu da güle güle kullan :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. İçinde ışıltılar olan ojeleri de var ama ışıltısız olanlar yoğunlukta :)

   Sil
 3. Çok güzel bir renk, bu tarz renkler senin ki gibi beyaz ellerde harika görünüyor :)

  YanıtlaSil
 4. Böyle koyu renkler sürmeyeli çok oldu, geçenlerde kaçamak buna benzer bi renk sürdüm ama tırnaklarımda 1 gün bile kalmadı :( Yaşasın hemşire olmak >.<
  Hemen merak edip tiger eye rengine baktım, bence o da ellerinde çok güzel durur ^^ Bi yerlerde görürsem sana haber vericem İzmirli :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya :( Olsun ama bir gün bir gündür :)

   Boyner'de tesadüfen gördüm bu markayı. Tiger Eye'ı da renk kataloğunda görünce almak istedim ama yok dediler. Çok güzel bir bordo içinde kırmızı ışıltılar var *.* Bulursan mutlaka haber ver :)

   Sil
 5. Love this colour *__* I've got a thing for petrol greens and petrol blues.
  Plus, it fits you perfectly!

  YanıtlaSil
 6. Cok guzel olmus :)

  YanıtlaSil